درباره ما

هلدینگ تکنولوژی ، کشاورزی و بازرگانی فارس(FACHCO)


 

 

هلدینگ تکنولوژی کشاورزی و بازرگانی فارس از تعدادی  شرکت­ با سابقه طولانی که ارزش سازمانی آن­ها به داشتن مهندسین مجرب و آگاه به دانش فنی این رشته و داشتن تجربه عملی که با سال­ها تلاش و ممارست بدست آمده است، تشکیل شده است؛ تا بتواند در این برحه از زمان با هم افزایی دانش و تجربیات اعضای و با اقدام به بومی سازی تکنولوژی روز دنیا هدف سازمانی خود جامه عمل پوشانده و به وظیفه خود در قبال جامعه بشری عمل نماید.

اکثر کارشناسان و مهندسین همکار در این هلدینگ فعالیت حرفه ای خود را از دهه 70 آغاز نموده و با حضور خود در شرکتهای مختلف و در سمتهای مختلف کارشناسی ، مدیر عاملی، هیئت مدیره و ... موفق به اخذ تجارب ارزنده شده­اند؛ البته پر واضح است که رهبری هلدینگ از نیروهای جوان و متخصص نیز غافل نبوده و بااستفاده از جوانان متخصص و فعال در کنار افراد با تجربه، تیم فعلی هلدینگ را تشکیل داده است. شرکت های حقوقی مجموعه هلدینگ تکنولوژی کشاورزی ،بازرگانی فارس و موضوع فعالیت اصلی آن­ها به شرح زیر است:

 

تصویر لوله پلی اتیلن1- کارخانه شیراز تولید بهنام

که در سال 1379 تأسیس و فعالیت خود را با تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن برای مصارف کشاورزی و پلی پروپیلن برای مصارف ساختمانی آغاز نمود و موفق به اخذ پروانه تاسیس و بهره برداری از وزارت صنایع و دریافت گواهینامه استاندارد ایران گردیده است

 

نگین قطره2-  مهندسین مشاور نگین قطره فارس

که در سال 1383 تأسیس گردیده و حوزه فعالیت این شرکت ، نقشه برداری، مشاوره-طراحی و نظارت سیستمهای آبیاری نوین ، زهکشی، بندهای انحرافی، کانال­ها و .... می باشد.

مهد آب قطره3- شرکت مهدآب قطره

که در سال 1384 تأسیس گردیده است و فعالیت اصلی آن در زمینه پیمانکاری سیستمهای آبیاری نوین در سطح مزارع، احداث جاده های بین مزارع، احداث باغات، احداث بندهای انحرافی ، احداث کانال روباز بتنی و... می باشد.

آبسال4- شرکت آبسان ایرانیان پارس 

در سال 1388 تاسیس و عمده فعالیت آن طراحی و مشاوره و نظارت بر ساخت گلخانه های صنعتی و سوله های پروژه قارچ و... می باشد.

ارشیا سازان5- شرکت ارشیا سازان خاک و پی 

فعالیت خود را از سال  1392  با ساخت گلخانه های صنعتی آغاز و در سال تاسیس، مجوز رسمی فعالیت خود را در زمینه ساخت واجرای مهندسی گلخانه های صنعتی و سوله های تولید قارچ مکانیزه از سازمان نظام مهندسی و منابع طبیعی استان فارس اخذ نموده و عضو انجمن گلخانه سازان وزارت جهاد کشاورزی می باشد.

6- شرکت آبتین قطره 

در سال 1393 تأسیس و حوزه فعالیت این شرکت احداث پارک­های عمومی، فضای سبز ساختمانها، حفاری به روش میکروتونلینگ و احداث حوضچه های بتنی و ... می باشد.

7- بخش های زیر بعد از تشکیل هلدینگ به فعالیتهای مجموعه اضافه شده است.

الف: دپارتمان تحقیق و توسعهتحقیق و توسعه

وظیفه این بخش اخذ مقالات به روز دنیا و ترجمه آنها و بازدید از نمایشگاههای داخلی و خارجی و بومی سازی تکنولوژی روز دنیا جهت استفاده در بقیه دپارتمانهای هلدینگ می باشد. علاوه برآن، تجربیات هلدینگ را بصورت مقاله و دستورالعمل منتشر تا مورد استفاده بقیه ارگان­ها و ذینفعان قرار گیرد.

ب: دپارتمان هوشمندسازی و اتوماسیونهوشمند سازی

 یکی از دست آوردهای دپارتمان تحقیق و توسعه، استفاده از سیستمهای هوشمند در مزارع و باغات و همچنین پیاده سازی این سیستم در گلخانه ها، مزارع پرورش مرغ، بوقلمون و ... می باشد.به گونه ای که جهت بهره برداری از آنان کمترین نیاز به نیروی انسانی احساس شود. 

پ: دپارتمان بازرگانی و فروش

با توجه به اینکه شرکت­های عضو هلدینگ هرکدام قبل از ادغام و تشکیل مجموعه هلدینگ با شرکت­های تولیدی همکاری داشته و نمایندگی­های آنها را اخذ و بعضاً در قالب نمایندگی انحصاری استان و یا جنوب کشور فعالیت داشته اند، برای دسترسی بهتر کارفرمایان، و استفاده بهینه و همکاری بیشتر و نزدیکتر با دیگر تولیدکنندگان کشور و خارج از کشور؛ کلیه فعالیتهای تجاری و بازرگانی شرکتهای عضو در این دپارتمان متمرکز گردیده است.

ت: خدمات پس از فروش

با توجه به گسترده شدن فعالیت هلدینگ و نیاز به پاسخگویی بیشتر و به هنگام تر به مشتریان خود، هلدینگ تکنولوژی کشاورزی و بازرگانی فارس دپارتمان خدمات پس از فروش را راه اندازی کرده است. در این دپارتمان ضمن ارائه مشاوره فنی به سؤالات و مشکلات مشتریان پاسخ و آن­ها را به کارشناسان مرتبط در هلدینگ معرفی و پیگیری های لازم تا رفع ابهام یا مشکل ایشان را انجام خواهد داد.

درباره ما

هلدینگ تکنولوژی ، کشاورزی و بازرگانی فارس, Fars Agritech Commerece Holding Company, درباره هلدینگ تکنولوژی ، کشاورزی و بازرگانی فارس, FACHCO, گلخانه, آبیاری تحت فشار, نقشه برداری, مجتبی بلوچی