دپارتمان تولید

تولید لوله های پلی اتیلن ، لوله و اتصالات سبز ، محصولات گلخانه ای و باغی


        هلدینگ تکنولوژی کشاورزی و بازرگانی فارس (FACHCO) برای استفاده از مصالح با کیفیت در پروژه های در دست اجرای خود و همچنین جهت ورود به دیگر بازارهای داخلی و خارجی از شرکت های تولیدی با کیفیت جهت پیوستن به هلدینگ دعوت کرده و با توجه به سابقه اعضای متخصص همکار در هلدینگ بسیاری از کارخانجات دعوت ما را پذیرفته و به جمع متخصصان و شرکت های عضو ، پیوسته اند. 

       دپارتمان تولید در سال 1379 اقدام به تاسیس کارخانه تولید لوله و اتصالات سلولزی نموده و محصولات تولیدی خود را (لوله های پلی اتیلن و پلی پروپیلن) را از  طریق دپارتمان فروش در اختیار همکاران محترم قرار داده و بخشی از آن را نیز به کشور های همسایه صادر نموده است. 

         دپارتمان تولید و بازرگانی ، علاوه بر کارخانجات فوق جهت تأمین مصالح با کیفیت دپارتمان به تاسیس، کارخانه خم لوله و پروفیل فلزی و گالوانیزه جهت احداث سازه گلخانه ها نموده و همچنین برای تسهیل در امر خدمات رسانی به روز و بهینه در این بخشها با اخذ نمایندگیهای کارخانجات بنام و معتبر داخلی از جمله کارخانه یزد پولیکا، صنایع پلی اتیلن کرمان، مبارکه اصفهان، یزد بسپار و پلیرود، پویاپلاست، اصفهان پلاست و صدها کارخانه تولیدی دیگر؛ نه تنها نیاز به تأمین مصالح پروژه های خود را برآورده کرده، بلکه نسبت به فروش مازاد محصولات خود به همکاران دیگر اقدام می نماید.

        افتخار ما و همکاران، تولید محصولات با کیفیت بسیار عالی بدست متخصصان و کارگران ایرانی است. این دپارتمان علاوه بر تولید محصولات مورد نیاز دیگر دپارتمان های خود برای اجرای سیستم های مرتبط نسبت به تولید محصولات کشاورزی سالم (بدون پسماند سموم غیر مجاز) در فضای باز و گلخانه نیز همت گمارده و محصولاتی همچون پسته، زیتون، سیب و ... در باغات زیر مجموعه خود تولید و همچنین محصولاتی چون صیفی جات (خیار، گوجه، فلفل دلمه ای، بادمجان و ...) را نیز در فضای گلخانه ای تولید و در اختیار بازارهای هدف قرار می دهد.

برای اطلاع از لیست تولیدات فصلی و دائم این دپارتمان و کارخانجات همکار این هلدینگ میتوانید به بخش تولید مراجعه فرمائید.

 

دپارتمان تولید

تولید ,لوله ,پلی اتیلن , لوله سبز ,اتصالات سبز ,محصولات گلخانه ,محصولات باغی ,پسته ,خیار ,سیب ,انار ,کشاورزی ,تولید لوله ,مواد غذایی