دپارتمان بازرگانی و فروش

تولید ، صادرات و کسب نمایندگی از شرکت های معتبر


        هلدینگ تکنولوژی کشاورزی و بازرگانی فارس(Fachco) با تکیه بر تجربه اعضای خود و مطالعه دقیق بازارهای داخلی و خارجی و با در اختیار داشتن کارشناسانی مجرب و توانمند با سابقه طولانی اقدام به ایجاد بستر و زمینه مناسب جهت خرید و فروش محصولات کشاورزی و اخذ نمایندگی از شرکت های معتبر داخلی و خارجی نموده تا با ارائه این خدمات به جامعه هدف خود پاسخ مناسب و در خور نیاز آنها را داشته باشد.

هلدینگ تکنولوژی کشاورزی و بازرگانی فارس(Fachco)با پشتوانه جمع کثیری از کارخانجات در زمینه تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن و پروپیلن ، PVC و UPVC ، لوله های گالوانیزه و لوله های 5لایه ،نوارها(TAPE) مجموعه کاملی از تولیدات را در اختیار دارد که نه تنها برای پروژه های در دست اجرایی خود از آنها استفاده می کند؛ که بخشی از تولیدات را صادر می نماید.

دپارتمان بازرگانی و فروش هلدینگ تکنولوژی کشاورزی و بازرگانی فارس (Fachco) علاوه بر فروش محصولات تولیدی خود در مزارع و گلخانه های مجموعه نسبت به خرید تضمینی محصولات تولیدی مشتریان گرانقدری که خدمات خود را از بخش های مختلف هلدینگ دریافت کرده اند، اقدام نموده است.

این هلدینگ خرید محصولات باغی از جمله پسته، سیب و... در مزارعی که آبیاری نوین آنها توسط دپارتمان آبیاری انجام پذیرفته و یا خرید محصولات صیفی همچون گوجه فرنگی، خیار، کاهو، بادمجان و... که در گلخا نه های ساخت خود پرورش یافته و همچنین خرید نشاء های تولیدی در این نوع گلخانه ها و ....را در دستور کار خود قرار داده تا با ایجاد بستر مناسب جهت صادرات محصولات فوق از طریق عقد قراردادهای خارجی گامی مهم در جهت کمک به کشاورزی برداشته باشد.

دپارتمان بازرگانی و فروش

تولید ,فروش لوله ,فروش پلی اتیلن , لوله سبز ,اتصالات سبز ,محصولات گلخانه ,محصولات باغی ,پسته ,فروش خیار ,فروش سیب ,انار ,کشاورزی ,تولید لوله ,مواد غذایی ,نمایندگی ,تجهیزات آبیاری ,تجهیزات گلخانه ,تولید تجهیزات کشاورزی